MÖBLER / Bord / Bord 12983348

nr 1298 3348

Bord

Gustaviansk stil. Bredd: 110 cm. Djup: 75 cm. Höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 16 december 2019
kl 18:19:27

Den Gustavianska stilen
Superellipsbordet